IRIM LTD:

NÁBYTEK | Postele | Dřevěné postele

Nábytek | Stoly | Kuchyňské a jídelní stoly

Nábytek | Kancelářský nábytek | Pracovní stoly

Nábytek | Skříně a úložné prostory

Nábytek | Sady nábytku | Sady nábytku do obývacího pokoje

Nábytek | Sady nábytku | Sady nábytku do ložnice

Nábytek

Regál regál stoe (sonoma tmavá)

Regál regál stoe (sonoma tmavá) eshop >>

Regál Stoe Pokud máte v některém z pokojů nedostatek úložného prostoru, můžete váš problém vyřešit pořízením regálu. Regál St.. Informace >>Předsíňová stěna předsíňový set lance (sonoma tmavá)

Předsíňová stěna předsíňový set lance (sonoma tmavá) eshop >>

Předsíňový set Lance Předsíňový set Lance je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru.. Informace >>Obývací stěna obývací stěna zenon (sonoma tmavá)

Obývací stěna obývací stěna zenon (sonoma tmavá) eshop >>

Obývací stěna Zenon Obývací stěna Zenon je skvělou volbou do všech moderně zařízených interiérů. Nabízí úložný prostor i odkl.. Informace >>Klasická skříň torge (ořech admiral)

Klasická skříň torge (ořech admiral) eshop >>

Prostorná šatní skříň Torge Pokud hledáte skříň, která nabízí nadstandardní množství úložního prostoru, tak je šatní skří.. Informace >>Klasická skříň selenga (sonoma tmavá)

Klasická skříň selenga (sonoma tmavá) eshop >>

Prostorná šatní skříň Selenga Pokud jste dva, představuje prostorná šatní skříň Selenga ideální řešení pro vaši ložnici. Jej.. Informace >>Klasická skříň zenta (sonoma tmavá)

Klasická skříň zenta (sonoma tmavá) eshop >>

Prostorná šatní skříň Zenta Šatní skříň Zenta představuje optimální řešení nedostatku úložného prostoru ve vaší ložnici. O.. Informace >>Klasická skříň sake (sonoma tmavá)

Klasická skříň sake (sonoma tmavá) eshop >>

Šatní skříň Sake Praktická šatní skříň Sake představuje ideální doplněk do vaší ložnice. Velký úložný prostor skříně je .. Informace >>Klasická skříň melba 2 (dub, bílá)

Klasická skříň melba 2 (dub, bílá) eshop >>

Šatní skříň Melba 2 Moderní šatní skříň Melba 2 je ideální řešení pro vaši ložnici. Objemný úložný prostor skříně je roz.. Informace >>Klasická skříň melba 1 (dub, bílá)

Klasická skříň melba 1 (dub, bílá) eshop >>

Šatní skříň Melba 1 Elegantní šatní skříň Melba 1 je ideální řešení pro vaši ložnici. Objemný úložný prostor skříně je r.. Informace >>Kancelářský stůl psací stůl bent (dub šedý)

Kancelářský stůl psací stůl bent (dub šedý) eshop >>

Psací stůl Bent Pokud se chystáte vybavit si pracovnu nebo kancelář, představuje psací stůl Bent tu pravou volbu právě pro vás. Jeho k.. Informace >>Kancelářský stůl psací stůl bent (sonoma, bílá)

Kancelářský stůl psací stůl bent (sonoma, bílá) eshop >>

Psací stůl Bent Pokud se chystáte vybavit si pracovnu nebo kancelář, představuje psací stůl Bent tu pravou volbu právě pro vás. Jeho k.. Informace >>Regál regál sopo 5 (wenge)

Regál regál sopo 5 (wenge) eshop >>

Elegantní regál Sopo 5 Pokud vám už nestačí stávající prostor pro vaše knihy a rádi byste tak rozšířili svou knihovnu, je regál So.. Informace >>Regál regál sopo 4 (wenge)

Regál regál sopo 4 (wenge) eshop >>

Elegantní regál Sopo 4 Pokud hledáte nový domov pro své knihy, nebo byste rádi rozšířili svou knihovnu, tak je regál Sopo 4 to pravé p.. Informace >>Regál regál sopo 3 (wenge)

Regál regál sopo 3 (wenge) eshop >>

Elegantní regál Sopo 3 Pokud hledáte nový domov pro svou sbírku knih, tak je regál Sopo 3 to pravé pro vás. Díky svým prostorným a pra.. Informace >>Regál regál rea (sonoma tmavá)

Regál regál rea (sonoma tmavá) eshop >>

Moderní regál Rea Pokud máte nedostatek úložného prostoru a hledáte řešení, které bude nejen praktické, ale i elegantní, tak je reg.. Informace >>Dřevěná rám postele suen 90x200, ořech admiral, úp, bez roštu a matrace

Dřevěná rám postele suen 90x200, ořech admiral, úp, bez roštu a matrace eshop >>

Praktická dřevěná postel Suen Postel Suen je vhodná do různých typů interiérů a snadno se kombinuje s dalšími kusy nábytku. Nejlépe.. Informace >>Komoda komoda talke (ořech admiral)

Komoda komoda talke (ořech admiral) eshop >>

Praktická komoda Talke Komoda Talke je skvělým kusem nábytku pro ukládání nejrůznějších předmětů. Praktické členění ve formě 4.. Informace >>Dřevěná rám postele talke 160x200, 2 noční stolky,bez roštu,matrace a úp

Dřevěná rám postele talke 160x200, 2 noční stolky,bez roštu,matrace a úp eshop >>

Praktická dřevěná postel Talke Vzhledná postel Talke perfektně doplní vaší ložnici. Kvalitní a pevná dřevěná konstrukce zajišťuj.. Informace >>Ložnicový komplet ložnicový komplet avona-rám postele, 2 noční stolky, police, úp

Ložnicový komplet ložnicový komplet avona-rám postele, 2 noční stolky, police, úp eshop >>

Ložnicový komplet Avona Ložnicový komplet Avona se zkládá z rámu postele, dvou nočních stolků, police a úložného prostoru. Postel s .. Informace >>Ložnicový komplet ložnicový komplet tarja-rám postele,skříň,komoda,2 noční stolky

Ložnicový komplet ložnicový komplet tarja-rám postele,skříň,komoda,2 noční stolky eshop >>

Ložnicový komplet Tarja Ložnicový komplet Tarja obsahuje rám postele s nočními stolky, komodu a skříň. Postel s ložní plochou o rozm.. Informace >>